Premium Sponsor: GIANT
Menu
A+ A A-

Race 6 - Willunga 2012

PDF Version

RACE 6 - WILLUNGA 2012       
ELITE WOMEN SEEDING PLATE NO FIRST NAME LAST NAME START FINISH RUN TIME PLACE
               
* 81 Molly Payne 11:35:26.735 11:38:19.195 0:02:52.450 1
* 87 Jolene Knight 11:36:25.101 11:39:20.656 0:02:55.550 2
* 91 Elsbeth Falster 11:37:13.880     DNF
UNDER 19 SEEDING PLATE NO FIRST NAME LAST NAME START FINISH RUN TIME PLACE
* 615 Callum Morrison 11:39:57.028 11:42:19.728 0:02:22.700 DNC
* 617 Matthew Taylor 11:47:40.521 11:50:07.416 0:02:26.890 1
* 611 James Chambers 11:40:41.286 11:43:11.441 0:02:30.150 2
* 630 Cody Barker 11:48:25.409 11:50:55.662 0:02:30.250 DNC
* 618 Sam Keogh 11:43:40.165 11:46:13.516 0:02:33.350 3
* 620 Bryce Wing 11:45:55.347 11:48:28.901 0:02:33.550 4
* 631 Drew Gartery 11:42:55.717 11:45:34.919 0:02:39.200 DNC
* 628 Hayden Vanderwolff 11:51:25.106 11:54:06.355 0:02:41.249 DNC
* 610 Mitchell Ellul 11:50:41.288 11:53:26.725 0:02:45.437 5
* 625 Conor Clancy 11:41:26.146 11:44:14.611 0:02:48.460 6
* 633 Brad Greenham 11:49:10.858 11:52:02.366 0:02:51.508 DNC
* 623 Charlie Martindale 11:49:56.298 11:52:49.101 0:02:52.803 7
* 632 Tate Milner 11:45:09.307 11:48:02.683 0:02:53.370 8
* 619 Chris Jeisman 11:46:41.315 11:49:44.480 0:03:03.160 9
* 605 Jake Adams 11:42:10.664     DNF
* 622 Max Coleman 11:44:24.786     DNF
ELITE MEN SEEDING PLATE NO FIRST NAME LAST NAME START FINISH RUN TIME PLACE
* 2 Steve Gebert 11:53:40.665 11:56:02.629 0:02:21.964 1
* 17 Cameron Ryan 12:02:09.582 12:04:31.910 0:02:22.320 2
* 42 Steve Marsh 11:59:10.240 12:01:34.706 0:02:24.460  
* 50 Brodie Sturgess 12:13:25.191 12:15:50.173 0:02:24.980  
* 56 Angas Maddern 12:19:10.135 12:21:35.257 0:02:25.120  
* 44 Michael Karutz 12:07:25.112 12:09:50.894 0:02:25.780  
* 3 Henry Blake 12:04:25.802 12:06:52.201 0:02:26.390  
* 31 Darren Hobby 11:59:55.862 12:02:22.265 0:02:26.400  
* 10 Ryan Jeanes 12:02:55.590 12:05:22.028 0:02:26.430  
* 9 Tyson Schmidt 11:52:57.383 11:55:24.879 0:02:27.496  
* 4 Craig Yates 12:01:25.378 12:03:54.771 0:02:29.390  
* 34 Scott Roberts 12:10:27.341 12:12:57.043 0:02:29.700  
* 47 Ian Jones 12:08:11.216 12:10:41.924 0:02:30.708  
* 57 Sullivan Fleming 12:18:11.012 12:20:43.152 0:02:32.130  
* 18 Luke Reynolds 12:05:10.044 12:07:44.387 0:02:34.340  
* 27 Aaron Pelttari 12:16:40.494 12:19:15.109 0:02:34.610  
* 38 Andy Murnane 12:05:56.062 12:08:31.168 0:02:35.100  
* 15 Tim Schiller 12:14:10.181 12:16:45.362 0:02:35.180  
* 26 Boris Fontanella 12:03:41.102 12:06:17.271 0:02:36.160  
* 14 Jade Philippe 12:09:40.942 12:12:17.316 0:02:36.370  
* 32 Bradley Earl 12:15:55.405 12:18:31.873 0:02:36.460  
* 19 Shane Prentice 12:11:10.510 12:13:47.098 0:02:36.580  
* 39 Brad Trembath 12:06:40.706 12:09:18.435 0:02:37.720  
* 55 Luke Adams 12:17:25.153 12:20:05.846 0:02:40.690  
* 13 Rhys Heard 12:08:58.055 12:11:42.298 0:02:44.240  
* 30 Tim Sinclair 12:11:56.240 12:14:42.374 0:02:46.130  
* 35 Matthew Pearce 12:14:55.592 12:17:47.504 0:02:51.910  
* 33 Grant Womersley 12:19:56.378 12:22:56.385 0:03:00.000  
* 6 Ngari Jenkins 12:00:41.696 12:04:10.530 0:03:28.830  
* 5 Kieran Jenkins 12:12:44.329     DNF
* 23 Charlie Boast       DNS
NOVICE PLATE NO FIRST NAME LAST NAME START FINISH RUN TIME PLACE
* 1030 Brett Stamp 12:43:59.838 12:46:44.054 0:02:44.210 1
* 1029 Wayne Brewster 12:43:10.645 12:46:04.126 0:02:53.480 2
* 1032 Josh Hooper 12:45:25.336 12:48:20.079 0:02:54.740 3
* 1031 Mick Pocock 12:44:44.787 12:47:44.617 0:02:59.820 4
* 1025 Darcy Manfield 12:42:27.070 12:45:31.093 0:03:04.020 5
* 1026 Moira Love 12:46:10.469 12:50:14.902 0:04:04.430 6
* 1034 Joshua Kemp       DNS
* 1033 Max Ravenscroft        
CHAINLESS PLATE NO FIRST NAME LAST NAME START FINISH RUN TIME PLACE
* 308 Cameron Ryan 12:50:42.817 12:53:13.337 0:02:30.520 1
* 318 Dan Miller 12:54:29.254 12:57:06.319 0:02:37.060 2
* 309 Michael Karutz 12:51:24.432 12:54:01.827 0:02:37.390 3
* 306 Jayden La Dru 12:52:09.645 12:54:54.586 0:02:44.940 4
* 303 Callum McCartney 12:52:55.662 12:55:58.891 0:03:03.220 5
* 317 Ngari Jenkins 12:53:42.216 12:56:48.543 0:03:06.320 6
* 304 Tom Kelly       DNS
SNR HARDTAIL PLATE NO FIRST NAME LAST NAME START FINISH RUN TIME PLACE
* 913 Rhys Heard 12:57:57.791 13:00:40.438 0:02:42.640 1
* 904 Matthew Pearce 13:00:10.760 13:02:57.422 0:02:46.660 2
* 903 Scott Roberts 12:57:12.132 12:59:58.913 0:02:46.780 3
* 911 Will Price 12:59:25.252 13:02:26.745 0:03:01.490 4
* 910 Elton Hibberd 12:58:41.592 13:01:54.459 0:03:12.860 5
* 909 Jade Philippe 13:00:56.093 13:04:15.405 0:03:19.310 6
* 914 Shaun Butler       DNS
JNR HARDTAIL PLATE NO FIRST NAME LAST NAME START FINISH RUN TIME PLACE
* 941 Toby Cosh 13:01:40.399 13:04:25.034 0:02:44.630 1
* 943 Matt Bird 13:02:25.241 13:05:30.811 0:03:05.560 2
* 944 Jason Zecchin 13:03:45.262 13:07:28.023 0:03:42.760 3
* 953 Toby Myers 13:04:25.227 13:08:14.456 0:03:49.220 4
* 946 Stephen Rasic 13:06:40.594 13:10:37.725 0:03:57.130 5
* 952 Henry Fitzgerald 13:05:55.644 13:10:02.571 0:04:06.920 6
* 945 Joseph Mavrikakis 13:05:10.318 13:09:32.096 0:04:21.770 7
* 947 Liam McBrearty       DNS
* 948 Harrison Rogers       DNS
SUPER MASTERS PLATE NO FIRST NAME LAST NAME START FINISH RUN TIME PLACE
* 556 Shane Garner 13:07:42.772 13:10:43.854 0:03:01.080 1
FEMALE PLATE NO FIRST NAME LAST NAME START FINISH RUN TIME PLACE
* 683 Dana Ross 13:08:56.284 13:13:06.458 0:04:10.170 1
MASTERS PLATE NO FIRST NAME LAST NAME START FINISH RUN TIME PLACE
* 503 Joff Medder 13:12:39.664 13:15:20.964 0:02:41.300 1
* 502 Paul Nelson 13:13:24.673 13:16:08.790 0:02:44.110 2
* 508 Bronty Wuttke 13:14:10.498 13:17:08.535 0:02:58.030 3
* 504 Paul Eckert 13:14:55.971 13:18:58.892 0:04:02.920 4
* 510 Raymond Ross       DNS
* 505 Shaun Butler       DNS
VETERANS PLATE NO FIRST NAME LAST NAME START FINISH RUN TIME PLACE
* 405 Ben Anderson 13:19:24.983 13:21:58.427 0:02:33.440 1
* 411 John Sellar 13:20:10.727 13:22:46.229 0:02:35.500 2
* 421 Matt West 13:26:10.041 13:28:49.455 0:02:39.410 3
* 415 Craig Manuel 13:21:41.233 13:24:21.313 0:02:40.080 4
* 406 Duncan Norris 13:25:25.497 13:28:09.708 0:02:44.210 5
* 403 Troy Gabell 13:20:57.441 13:23:42.540 0:02:45.090 6
* 423 Sam Cowley 13:23:09.759 13:25:58.398 0:02:48.630 7
* 416 Elton Hibberd 13:22:25.561 13:25:18.842 0:02:53.280 8
* 420 Dan Bowling 13:24:44.174 13:27:40.006 0:02:55.830 9
* 427 Ben Mangan 13:23:56.475 13:26:52.825 0:02:56.350 10
* 419 Martin Haggas 13:26:56.173 13:30:21.628 0:03:25.450 11
* 404 Greg Mills       DNS
U13 PLATE NO FIRST NAME LAST NAME START FINISH RUN TIME PLACE
* 855 Beoan van Holst Pellekaan       DNS
U15 PLATE NO FIRST NAME LAST NAME START FINISH RUN TIME PLACE
* 804 Will Badger 13:28:10.163 13:30:46.457 0:02:36.290 1
* 819 Thomas Matto 13:29:40.462 13:32:29.773 0:02:49.310 2
* 815 Austin Wundenberg 13:31:56.130 13:34:49.162 0:02:53.030 3
* 811 Matt Kelly 13:31:07.953 13:34:04.417 0:02:56.460 4
* 816 William Coleman 13:34:10.770 13:37:08.213 0:02:57.440 5
* 812 Jasper Dowdell 13:30:24.640 13:33:22.226 0:02:57.580 6
* 814 Ben Silkstone 13:35:55.615 13:38:53.904 0:02:58.280 7
* 823 Stuart Gallagher 13:35:11.517 13:38:10.876 0:02:59.350 8
* 805 Sebastian Barbour 13:28:56.450 13:31:57.551 0:03:01.100 9
* 820 Callum Dawes 13:32:40.503 13:35:42.774 0:03:02.270 10
* 821 Campbell Byrne 13:37:41.365 13:40:45.213 0:03:03.840 11
* 818 Max Price 13:36:56.836 13:40:02.617 0:03:05.780 12
* 824 Zac Murar 13:39:09.775 13:42:23.661 0:03:13.880 13
* 822 Caelan van Holst Pellekaan 13:33:25.947 13:36:42.140 0:03:16.190 14
* 827 Leyton Barker 13:38:25.358 13:41:45.190 0:03:19.830 15
U17 PLATE NO FIRST NAME LAST NAME START FINISH RUN TIME PLACE
* 717 Callum Morrison 13:42:11.535 13:44:34.285 0:02:22.750 1
* 723 Cody Barker 13:45:09.898 13:47:40.986 0:02:31.080 2
* 708 Hayden Vanderwolff 13:43:40.995 13:46:13.624 0:02:32.620 3
* 729 Brodie Hand 13:44:25.098 13:47:01.060 0:02:35.960 4
* 718 Drew Gartery 13:42:56.230 13:45:35.308 0:02:39.070 5
* 709 Jake Ramage 13:47:10.270 13:49:50.122 0:02:39.850 6
* 715 Joshua Dierickx 13:46:25.217 13:49:05.227 0:02:40.010 7
* 733 Hamish Maclachlan-Lester 14:01:58.090 14:04:41.252 0:02:43.160 8
* 726 Daniel Miller 13:56:41.041 13:59:26.324 0:02:45.280 9
* 714 Kelcie Howie 13:48:41.041 13:51:29.184 0:02:48.140 10
* 716 Brad Greenham 13:47:56.442 13:50:45.005 0:02:48.560 11
* 742 James Everett 14:04:10.416 14:07:02.823 0:02:52.400 12
* 725 Jordan Templeton 13:50:57.003 13:53:50.204 0:02:53.200 13
* 734 Ewan van Holst Pellekaan 13:55:56.439 13:58:52.150 0:02:55.711 14
* 713 Matthew Bray 13:49:25.160 13:52:23.639 0:02:58.470 15
* 719 Sam Doddridge 14:01:10.696 14:04:10.833 0:03:00.130 16
* 735 Alexander Johnson 13:53:56.316 13:56:57.169 0:03:00.850 17
* 730 Lochie Scicluna 13:52:25.410 13:55:27.284 0:03:01.870 18
* 712 Timothy Wilson 13:50:10.676 13:53:12.978 0:03:02.300 19
* 724 Joshua Hughes 13:57:25.410 14:00:29.782 0:03:04.370 20
* 738 Jack Stewart 13:53:11.414 13:56:16.326 0:03:04.910 21
* 711 Edward Condon 13:58:10.174 14:01:19.646 0:03:09.470 22
* 727 James Bryzgalin 14:00:26.031 14:03:36.106 0:03:10.070 23
* 736 Ned Reuther 13:51:41.685 13:54:51.812 0:03:10.120 24
* 740 Monte Wagner 14:03:25.906 14:06:36.638 0:03:10.730 25
* 741 Harrison Rogers 14:02:41.406 14:06:02.242 0:03:20.830 26
* 739 Kellen Ewens 13:59:10.256 14:02:34.660 0:03:24.400 27
* 720 Cameron Pocock 13:55:11.841 13:58:49.089 0:03:37.240 28
* 731 Darcy Grooby 13:45:55.475     DNF
EXPERT MEN PLATE NO FIRST NAME LAST NAME START FINISH RUN TIME PLACE
* 119 Nick Cavender 14:06:57.480 14:09:20.834 0:02:23.350 1
* 118 Dan Miller 14:14:26.220 14:16:51.706 0:02:25.480 2
* 139 Josiah Wilson 14:06:13.042 14:08:39.559 0:02:26.510 3
* 131 Jessie Thatcher 14:15:56.693 14:18:26.467 0:02:29.770 4
* 105 Jayden La Dru 14:07:40.801 14:10:11.506 0:02:30.700 5
* 138 Ben Haegens 14:16:41.615 14:19:17.591 0:02:35.970 6
* 130 Cameron Barry 14:12:09.843 14:14:51.078 0:02:41.230 7
* 117 Scott Clarke 14:08:26.587 14:11:08.244 0:02:41.650 8
* 123 Ryan Edwards 14:12:56.145 14:15:39.033 0:02:42.880 9
* 124 Chris Thompson 14:15:11.605 14:17:54.812 0:02:44.200 10
* 126 Tom Maslin 14:09:11.000 14:11:57.413 0:02:46.410 11
* 111 Callum McCartney 14:11:25.987 14:14:12.610 0:02:46.620 12
* 143 Andy Brett 14:18:10.415 14:20:59.320 0:02:48.900 13
* 140 Lucas Pitt 14:09:55.983 14:12:46.806 0:02:50.820 14
* 115 Aaron Howlett 14:10:42.130 14:13:33.138 0:02:51.000 15
* 125 Mitch Pitt 14:13:41.239 14:16:36.578 0:02:55.330 16
* 112 Tom Kelly       DNS
* 133 Michael Weston       DNS
* 103 Raymond Ross       DNS
* 142 Tom Davey 14:17:26.625     DNF
SPORT PLATE NO FIRST NAME LAST NAME START FINISH RUN TIME PLACE
* 239 Louis Maddiford 14:28:27.224 14:31:03.287 0:02:36.060 1
* 223 Pearce Reichelt 14:21:41.243 14:24:20.489 0:02:39.240 2
* 233 Nathan Dowie 14:19:26.046 14:22:10.858 0:02:44.810 3
* 230 Mark DuBois 14:24:41.740 14:27:27.772 0:02:46.030 4
* 224 Robin Biedron 14:27:41.118 14:30:27.311 0:02:46.190 5
* 217 Ben Mangan 14:26:10.947 14:29:02.444 0:02:51.490 6
* 213 Nigel Whibley 14:20:57.106 14:23:49.072 0:02:51.960 7
* 228 Christopher Hochwald 14:26:55.559 14:29:47.903 0:02:52.340 8
* 216 James Flack 14:22:25.427 14:25:18.552 0:02:53.120 9
* 234 Karim Skrzypiec 14:23:10.832 14:26:05.985 0:02:55.150 10
* 229 Sarath Chea 14:25:25.730 14:28:25.548 0:02:59.810 11
* 231 Adam Chalterton 14:23:56.666 14:26:58.052 0:03:01.380 12
* 241 Sean Dilliway 14:29:11.685 14:32:19.890 0:03:08.200 13
* 240 Gavin Stewart 14:49:10.107 14:52:42.499 0:03:32.390 14
* 211 John Sellar 14:20:09.712     DNF
* 219 Martin Venning       DNF
* 214 Blake Reichelt       DNS
OPEN PLATE NO FIRST NAME LAST NAME START FINISH RUN TIME PLACE
* 385 Lochie Scicluna 14:45:10.395 14:47:52.230 0:02:41.830 1
* 375 Joff Medder 14:30:42.262 14:33:24.660 0:02:42.390 2
* 396 Daniel Miller 14:44:25.662 14:47:08.452 0:02:42.780 3
* 363 Timothy Wilson 14:36:42.893 14:39:26.330 0:02:43.430 4
* 386 Darcy Grooby 14:35:10.094 14:37:53.976 0:02:43.880 5
* 397 Kelcie Howie 14:31:24.653 14:34:09.730 0:02:45.070 6
* 374 Matt Kelly 14:37:25.513 14:40:12.925 0:02:47.410 7
* 368 Shane Garner 14:42:42.413 14:45:30.243 0:02:47.820 8
* 364 Lucas Pitt 14:48:25.742 14:51:14.133 0:02:48.390 9
* 399 Ewan van Holst Pellekaan 14:41:10.692 14:43:59.828 0:02:49.130 10
* 362 Austin Wundenberg 14:35:56.349 14:38:47.945 0:02:51.590 11
* 359 Toby Cosh 14:46:55.525 14:49:48.230 0:02:52.700 12
* 370 Joshua Dierickx 14:32:09.698 14:35:03.619 0:02:53.920 13
* 389 Ben Silkstone 14:38:10.161 14:41:06.260 0:02:56.090 14
* 371 Matt Bray 14:32:56.231 14:35:53.214 0:02:56.980 15
* 391 Callum Dawes 14:38:56.335 14:41:56.217 0:02:59.880 16
* 365 Ned Reuther 14:33:41.824 14:36:41.719 0:02:59.890 17
* 361 Alexander Johnson 14:45:56.573 14:48:58.270 0:03:01.690 18
* 390 Jasper Dowdell 14:34:25.201 14:37:27.705 0:03:02.500 19
* 360 Stuart Gallagher 14:47:41.499 14:50:46.090 0:03:04.590 20
* 382 James Bryzgalin 14:43:41.573 14:46:48.243 0:03:06.670 21
* 398 Caelan van Holst Pellekaan 14:39:41.684 14:42:51.300 0:03:09.610 22
* 366 Leyton Barker 14:41:56.415 14:45:15.763 0:03:19.340 23
* 380 Campbell Byrne 14:40:25.775     DNF
* 383 Jake Ramage       DNS
ELITE WOMEN FINAL PLATE NO FIRST NAME LAST NAME START FINISH RUN TIME PLACE
* 87 Jolene Knight 14:54:54.980 14:57:59.820 0:03:04.840 1
* 81 Molly Payne 14:55:40.872 14:59:11.939 0:03:31.060 2
               
UNDER 19 FINAL PLATE NO FIRST NAME LAST NAME START FINISH RUN TIME PLACE
* 615 Callum Morrison 15:13:10.276 15:15:28.794 0:02:18.510 DNC
* 617 Matthew Taylor 15:12:25.513 15:14:50.547 0:02:25.030 1
* 611 James Chambers 15:11:41.088 15:14:07.678 0:02:26.590 2
* 605 Jake Adams 14:59:41.509 15:02:10.588 0:02:29.070 3
* 630 Cody Barker 15:10:55.852 15:13:25.363 0:02:29.510 DNC
* 618 Sam Keogh 15:10:09.768 15:12:41.484 0:02:31.710 4
* 620 Bryce Wing 15:09:25.357 15:11:57.447 0:02:32.090 5
* 610 Mitchell Ellul 15:04:56.142 15:07:35.387 0:02:39.240 6
* 625 Conor Clancy 15:04:10.513 15:06:51.021 0:02:40.500 7
* 631 Drew Gartery 15:08:41.524 15:11:25.491 0:02:43.960 DNC
* 623 Charlie Martindale 15:02:41.841 15:05:27.065 0:02:45.220 8
* 633 Brad Greenham 15:03:26.025 15:06:15.185 0:02:49.160 DNC
* 619 Chris Jeisman 15:01:10.507 15:04:12.560 0:03:02.050 9
* 632 Tate Milner 15:01:54.493 15:05:05.224 0:03:10.730 10
* 628 Hayden Vanderwolff 15:05:41.655 15:09:02.333 0:03:20.670 DNC
* 622 Max Coleman 15:00:24.969 15:07:02.390 0:06:37.420 11
               
ELITE MEN FINAL PLATE NO FIRST NAME LAST NAME START FINISH RUN TIME PLACE
* 42 Steve Marsh 15:34:25.333 15:36:43.055 0:02:17.720 1
* 17 Cameron Ryan 15:35:09.451 15:37:29.905 0:02:20.450 2
* 4 Craig Yates 15:28:25.293 15:30:46.277 0:02:20.980 3
* 2 Steve Gebert 15:35:55.454 15:38:16.552 0:02:21.090 4
* 56 Angas Maddern 15:32:55.480 15:35:16.929 0:02:21.440 5
* 9 Tyson Schmidt 15:29:10.413 15:31:33.633 0:02:23.220 6
* 50 Brodie Sturgess 15:33:40.819 15:36:04.206 0:02:23.380 7
* 6 Ngari Jenkins 15:14:57.101 15:17:20.528 0:02:23.420 8
* 3 Henry Blake 15:31:25.676 15:33:51.460 0:02:25.780 9
* 44 Michael Karutz 15:32:10.982 15:34:36.791 0:02:25.800 10
* 10 Ryan Jeanes 15:29:55.930 15:32:21.791 0:02:25.860 11
* 47 Ian Jones 15:26:56.752 15:29:24.158 0:02:27.400 12
* 57 Sullivan Fleming 15:26:10.764 15:28:39.968 0:02:29.200 13
* 18 Luke Reynolds 15:25:25.227 15:27:55.055 0:02:29.820 14
* 38 Andy Murnane 15:23:56.533 15:26:26.647 0:02:30.110 15
* 19 Shane Prentice 15:20:10.554 15:22:41.000 0:02:30.440 16
* 32 Bradley Earl 15:20:56.683 15:23:27.456 0:02:30.770 17
* 34 Scott Roberts 15:27:44.045 15:30:15.655 0:02:31.610 18
* 55 Luke Adams 15:18:41.789 15:21:14.698 0:02:32.900 19
* 39 Brad Trembath 15:19:25.438 15:21:58.717 0:02:33.270 20
* 5 Kieran Jenkins 15:14:10.245 15:16:47.928 0:02:37.680 21
* 15 Tim Schiller 15:23:11.053 15:25:49.527 0:02:38.470 22
* 26 Boris Fontanella 15:22:26.076 15:25:05.749 0:02:39.670 23
* 33 Grant Womersley 15:15:41.603 15:18:22.173 0:02:40.560 24
* 35 Matthew Pearce 15:16:25.732 15:19:12.590 0:02:46.850 25
* 14 Jade Philippe 15:21:41.598 15:24:31.060 0:02:49.460 26
* 13 Rhys Heard 15:17:56.832 15:20:46.554 0:02:49.720 27
* 27 Aaron Pelttari 15:24:41.828 15:27:33.366 0:02:51.530 28
* 30 Tim Sinclair 15:17:10.660     DNF
* 31 Darren Hobby 15:30:40.795     DNF